کتاب,جزوه,پایان نامه,تحقیقات دانش آموزی,کارآموزی رشته های مختلف,نمونه سوالات امتحانی دانشجویی و دانش آموزی
نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه های فایل سل

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی فایل های کاربردی جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم ایمیل: reza610124@gmail.com

پاورپوینت منابـع آلودگي مواد غذايي و بررسي نتايج آزمايشات و معاينات

پاورپوینت منابـع آلودگي مواد غذايي و بررسي نتايج   آزمايشات و معاينات

فرمت فایل : پاورپوینت قابل ویرایش   تعداد اسلاید : 45

تعدادی از اسلایدها به زبان انگلیسی است.

 

قسمت هایی از پاورپوینت :

 

مواد غذايي يك منبع بالقوه اي براي عفونت و در معرض آلوده گي ميكرواورگانيسم ها هستند  اين آلوده گي در هر نقطـه اي از مسير مـواد غـذايي از توليد كننده تا مصرف كننده ممكن است اتفاق بيفتد. مفهوم گسترده بهداشـت مواد غذايي عبارتست از بهداشت هنگام تـوليد- فــرآيند- توزيع و مصرف .

هدف اوليه بهداشت مواد غذايي پيشگيري از مسموميت هاي غذايـي و ديـگر بيماريـهاي منتقله بـه وسيلة مـواد غذايي است

 

 

بهداشت مواد غذائي بستگي مستقيم با سلامت كاركنان و متصديان مربوطه دارد. بيماريهائي كه احتمال سرايت آنها از كاركنان مواد غذائي وجود دارد عبارتند : اسهالها. اسهال خوني. حصبه . شبه حصبه . ويروس هاي روده اي . هپاتيت ويروسي . كيست تك ياخته هاي انگلي . تخم كرمها. عفونت هاي استرپتوكوكي و استافيلوكوكي و سالمونلوزيس

پيش ازهر چيز لازم است از همه ي كساني كه با مواد غذائي سروكار دارند پيش از اشتغال به اين كار معاينه ي پزشكي كامل انجام شود.

كارگراني كه به بيماريهاي روده اي نظير اسهال خوني . حصبه . شبه حصبه. انگل هاي روده اي.زردي . كورك. بريدگي . عفونت چشم و دستگاه تنفسي مبتلا شده باشند بايستي تا بهبود كامل از ادامه كار در مراكز تهيه . توزيع و فروش موادغذائي خوددارينمايند.  

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
manabe-aludegi-mavad-ghazayi_1857255_6831.zip357.5k